Sylwia Heronimek

Sylwia Heronimek

Członek Zarządu

Radosław Ambroziak

Radosław Ambroziak

Doradca Podatkowy, Wspólnik

+ 48 502 171 270
podatki@ipsoiure.com.pl

IPSO Finanse sp. z o.o. wraz z kancelarią IPSO IURE tworzą
nowoczesną, multidyscyplinarną grupę, od wielu lat zajmującą się obsługą księgową, prawną i podatkową przedsiębiorców.

Propozycja IPSO Finanse obejmuje pełne i kompleksowe prowadzenie księgowości, kadr i płac każdej Firmy, najczęściej w formie podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów lub w formie Ksiąg Rachunkowych (tzw. „Pełna Księgowość”) oraz pełną obsługę kadrową i płacową Twoich pracowników i współpracowników.

IPSO Finanse sp. z o.o. zatrudnia kilkunastoosobowy zespół doświadczonych, komunikatywnych i pomocnych księgowych, kadrowych, specjalistek d.s. płac przy stałym wsparciu doradców podatkowych i prawników.

Do obsługi Twojej Firmy przydzielimy Ci na stałe księgową, kadrową i specjalistkę ds. płac, a dodatkowo Twój indywidualny Doradca Klienta będzie dbał o koordynację naszej współpracy. Będziesz mógł u nas na miejscu korzystać także, poza księgowością, z potrzebnego Ci w danej chwili wsparcia, w postaci m.in. konsultacji i usług prawnych, podatkowych i windykacyjnych (patrz www.ipsoiure.com.pl).

Wszystkie dane, w tym dane osobowe, dokumenty i informacje przekazywane nam w trakcie naszej współpracy przechowywane są w miejscach zabezpieczonych przed ingerencją osób trzecich, wszyscy nasi pracownicy objęci są umowami o zachowaniu tajemnicy i poufności, zarówno w trakcie naszej współpracy jak i po jej ewentualnym zakończeniu, stosujemy rozwiązania zmierzające do zapewnienia całkowitej poufności i bezpieczeństwa. We wszystkich umowach
z naszymi Klientami znajdują się także zapisy gwarantujące zachowanie poufności. Spółka Ipso Finanse posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą zarówno w zakresie usług księgowych jak i kadrowo-płacowych. Interesuje Cię niezobowiązująca oferta? Wejdź w zakładkę księgowość, kadry i płace.